ONLİNE İŞLEMLER

Online Kart İşlemleri

YOLCU REHBERİ

Sıkça Sorulan Sorular

DOLUM CİHAZLARI

Otomatik Dolum Cihazları

DOLUM NOKTALARI

Yetkili Bayi ve Dolum Noktaları

KART MERKEZLERİ

Kart Başvuru Merkezleri

DUYURU!..

Antalyakart kullanan vatandaşlarımızın kartlarına dolum yapabilmesini kolaylaştırmak için yeni dolum kanalları açmaya devam ediyoruz.

82 noktada hizmet veren otomatik dolum cihazlarımızın sayısını, durak biniş sayılarını dikkate alarak ihtiyaçlar doğrultusunda artırmaya devam edeceğiz.  

Vatandaşlarımızın tramvay duraklarından 7/24 kesintisiz hizmet alabilmesi için tüm duraklarımıza kart satış ve dolum hizmeti veren cihazlarımızın kurulumları tamamlanarak çalışır hale getirilmiştir. Bu sayede belirli saatlerde hizmet veren tramvay durağı gişelerine ihtiyaç kalmayacağından dolayı 30.06.2019 tarihinde gişe hizmetleri sonlandırılacaktır.

82 adet dolum cihazı, 2 adet kart merkezi ve 320 adet özel bayi ile toplamda 404 farklı noktada dolum hizmeti sağlanmaktadır. Özel bayilik talepleri değerlendirilerek ihtiyaç olan noktalara yeni bayilikler verilmeye devam edilecektir. Antalyakart mobil uygulamamızı kullanarak yakın noktalar kısmından size en yakın dolum noktasını kolayca görebilirsiniz.

Antalyakart mobil uygulamamız ve web sitemiz sayesinde bayi ve cihaza gerek duymadan kartlara internet üzerinden dolum yapılabilmektedir. Antalyakart uygulamaları üzerinden yapılan online dolumlarda komisyon ücreti alınmamaktadır.

Ayrıca, Antalyakart ile entegre olmak isteyen bankalar ile anlaşmalar yapılmaktadır. Vatandaşlarımız Garanti Bankası mobil uygulaması ve Denizbank FastPay uygulaması ile online yükleme yapabilmektedir. Bunların yanında Garanti Bankası müşterisi olmasanız da Garanti Bankasının bankamatiklerinden hizmet bedeli karşılığında nakit olarak kartınıza dolum yapabilirsiniz.

Alışverişlerinizde kullandığınız temassız özellikli banka kartlarınızı tüm ulaşım araçlarında kullanabilirsiniz. Kartınızı cihazlara okutmanız yeterlidir.

Kamuoyuna duyurulur.

Saygılarımızla,

Antalya Ulaşım Hiz. Pet. San. ve Tic. A.Ş.

26 Haziran 2019
« Geri Dön
Sosyal Medyadan duyuruları ve haberleri takip edebilirsiniz.
İletişim
Telefon
0242 606 07 07
Faks
0 242 331 01 09
E-Posta
iletisim@antalyaulasim.com.tr